Kurumsal

KurumsalHAKKIMIZDA

                                                                                        BİZ BU TOPRAKLARDA DOĞDUK

2017 yılında “En yeni iletişim ve bilgisayar teknolojilerini kullanarak müşterilerine dünya standartlarında çözümler sunmak” ilkesiyle yola çıkan Premaemlak.com, geçen 5 yıllık süreçte Dünya ve Türkiye’ye, en büyük emlak ilan firmalarından biri olmayı başarmıştır.

2017 yılında reklamcılık ve emlak standartlarını belirleyen ve denetleyen premaemlak.com, 2019 yılından beri Türkiye’nin en büyük 700 bilişim şirketi arasında yer almakta ve kurulduğu günden buyana 6.698 ilan ile satıcıları alıcıyla buluşturdu  ve 8.000 bininin üzerinde emlak ilan ile satıcıyla alıcılara güvenli,hızlı,uygun fiyat hizmetiyle  ev sahipliği yapmıştır.

45 kişilik ekibi ile 7/24 destek operasyonunu sürdüren ve sürekli Ar-Ge, Reexpo Real Estate,Real Estate Fuarlarına katılım politikası ile kendi altyapısını ve kullanıcılarının yatırımlarını  tanıtımını yöneten rekamlarını yapan premaemlak.com, 2021 yılında Türkiye’de ilk kez emlak ön talep sürecini başlatmış ve bu süreçte 100 binin üzerinde talep toplayarak Afrika, Asya ve Doğu Avrupada en fazla talep toplayan şirket ünvanını almıştır.

Premaemlak.com aynı zamanda Türkiye’deki emlak ve içerik oluşturmada en fazla işlem hacmine sahip firmadır. Premaemlak.com tamamen kendi bünyesinde bulunan yazılım ekibi ile geliştirdiği  (Üyelik Paketi ve Reklam,İlan,Yayın Yönetimi) otomasyonuna sahiptir. Bu otomasyon sayesinde kullanıcılarına dünya standartlarında online ilan yayınlama ve tüm ilanların üyelerin kendi portallarından  web tabanlı ara yüzümüzden yönetebilme özgürlüğü sunmaktadır. Aynı arayüze entegre çalışan hızlı ilan verme özelliği ve kullanım kolaylığı ile tek arayüzden çoklu hizmet yönetimi sağlama kabiliyetinde olan Türkiye’de ve Global’deki tek internet sitesi olma özelliğini sahiptir.

Uluslararası gayrimenkul geliştirme, web tabanlı, mobil aplikasyonlu uygulamaları ile reklam ve pazarlama konusundaki bilgi, birikim ve tecrübe ile uzman kadrosuyla müşterilerine profesyonel çözümler ve iş ortaklıkları sunmaktadır.

Bu tecrübeler doğrultusunda PREMAEMLAK.COM yerli sermaye ile yola çıkan, dünya geneline yayılmış global bir marka olma hedefiyle Kullanıcılarına sunduğu 2022 yılında kolay  ilan yayınlama üye paneli ile 2022 yılının En iyi emlak ilan sitesi olma adımlarını atmıştır.

Ülkesinin değerlerine sahip çıkan ve “toprağını çok iyi tanıyan” yeni nesil bir teknoloji pazarlama ve gayrimenkul danışmanlık şirketi olarak öncüler arasında yer alan PREMAEMLAK.COM paydaşlarına da global ölçekte kaliteli ve güven üzerine kurulu bir sistem vadetmektedir.

Aradığınız gayrimenkulü bulamadınız mı ?

Telefonunuzu bırakın sizi arayalım. Aradığınız gayrimenkulü size kısa sürede bulalım.

© 2017 PREMAEMLAK.COM. Tüm hakları saklıdır.
>>Dil Değiştir <<