Yasal Uyarı

Yasal UyarıPremaemlak.com; Marmara Tr Global Gayrimenkul Ve Danışmanlık LTD.ŞTİ. ‘nin hizmetidir; üyeleri ile girmiş olduğu çözüm ortaklığı çerçevesine yasal mevzuata uygun olarak faaliyet göstermektedir.

Kurumsal üyelerimize yönelik olarak başka bir firma veya web sitesi üzerinden gelmiş/gelmekte olan ve Premaemlak.com ile işbirliği içerisinde olduğunu iddia eden kişi ve/veya kurumların ücretli yada ücretsiz hizmet taleplerine itibar edilmemesini ve bu kişi veya kurumların tamamen yetkisiz olduğunu ve yaptıkları işlemin hukuka açıkca aykırı olduğunu belirtir, Premaemlak.com’un kurumsal müşterileri nezdinde doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamayacağını bildiririz.

Premaemlak.com kullanılarak ve/veya aracı kılınarak kurumsal üyelere yönelik yukarıda belirlenen kapsamda faaliyetlerde bulunanlar, ürün ve faaliyetlerini konu alan tanıtım ve reklam mailleri gönderenler hakkında yasal işlem başlatılacak olup, Marmara Tr Global Gayrimenkul Ve Danışmanlık LTD.ŞTİ. ‘nin, nezdinde doğabilecek maddi ve manevi her türlü zararı tazmin hakkı saklıdır.

5651 sayılı Kanun kapsamında, Premaemlak.com’un hukuki ve cezai sorumluluğu yasada ve ilgili yönetmeliklerde yer alan şekliyle sınırlı olup, diğer tüm içerikle ilgili bütün sorumluluklar üye kullanıcıya aittir.

Premaemlak.com içeriğinde yer alan tüm hizmet ve faaliyetlerle ilgili olarak kurumsal müşterilerimizin tek muhatabı doğrudan ve münhasıran Marmara Tr Global Gayrimenkul Ve Danışmanlık LTD.ŞTİ. .’dir.

Aradığınız gayrimenkulü bulamadınız mı ?

Telefonunuzu bırakın sizi arayalım. Aradığınız gayrimenkulü size kısa sürede bulalım.

© 2017 PREMAEMLAK.COM. Tüm hakları saklıdır.
>>Dil Değiştir <<